
De schietsportvereniging Alphen heeft dringend een nieuwe verdiepingsvloer nodig tezamen met een kastenwand voor de handbogen.
De handboog (boven) kan niet tegelijk schieten met het luchtdrukschieten (beneden).
Dit geeft teveel overlast door het lopen en de vallende pijlen op de houten verdiepingsvloer.
Door de houten verdiepingsvloer te realiseren met een rubberen sportvloer kunnen de handboogschutters twee avonden meer gebruik maken van de bovenverdieping tegelijk met de luchtdrukschutters.
De handboogschutters kunnen dan hierdoor meer nieuwe leden aannemen met de twee extra sport avonden erbij meer sportmogelijkheden.
De schietsportvereniging Alphen heeft hier geen geld voor, de totale kosten € 6500.–, en heeft een financiële bijdrage van € 6000.- aangevraagd bij Fonds Alphen en omstreken.
De € 500.- heeft de schietsportvereniging zelf uit eigen middelen betaald en de € 6000.- van het Fonds Alphen en omstreken gekregen.
Wat de meeste verenigingen en stichtingen niet weten is dat Fonds Alphen en omstreken er is om die verenigingen en stichtingen te kunnen ondersteunen met een financiële bijdrage.
Voor informatie over Fonds Alphen en omstreken neemt u contact op met Kirsten Renaud, directeur, telefoon: 0610410567.
U kunt ook de website bezoeken: www.fondsalphen.nl
In onze termen “niet geschoten is altijd mis”.
De schietsportvereniging Alphen is Fonds Alphen en omstreken heel dankbaar voor de financiële bijdrage.
