De Groene Club

Wat is De Groene Club?

De Groene Club is een programma van de KNVB dat inzicht biedt in de huidige situatie van jouw vereniging en kennis deelt waarmee je het energiepotentieel kunt realiseren. Met die kennis kun je vervolgens jullie wensen en behoeften voor het daadwerkelijk nemen van de maatregelen te achterhalen. De Groene Club denkt mee over financiële oplossingen en stelt in samenwerking met jouw vereniging een implementatieplan op. Zo ontzorgen ze de clubs op weg naar een duurzame sportaccommodatie. Sterke amateurverenigingen zijn financieel gezond en beschikken over een goede accommodatie. Het nemen van duurzame maatregelen die leiden tot een verlaging van de energierekening draagt hieraan bij. Energie is namelijk ook voor jouw club een van de grotere kostenposten, en met De Groene Club kun heel veel euro’s per jaar besparen!

Ook wij hebben aan dit project deelgenomen.
Hieronder is een presentatie van hoe het in zijn werk gaat, powerpoint!
en daaronder kunt u onze uitslag van de scan lezen. Klik op de foto’s.

Powerpoint presentatie
Quickscan resultaat